درباره ما

ما از چه زمانی شروع کرده ایم و چه می کنیم؟

گروه طراحی ساو از سال ۱۳۵۵ با هدف ارتقای کیفیت طراحی و مهندسی ساختمان که یکی از سرمایه های ملی هر کشوری محسوب می شود شروع به فعالیت کرد.
متخصصین گروه ساو ( که غالبا از طراحان و معماران برجسته و مهندسان زبده ایرانی می باشند) با تمرکز بر زیبایی شناسی منطبق بر الگو های معماری ایرانی و اسلامی همواره سعی در ارتقای کیفیت و طول عمر ساختمان های ساخته شده داشته اند.

این گروه در راستای اهداف خود گام های بلندی در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی برداشته و با در اختیار داشتن نیرو های کارآمد که سال ها در زمینه طراحی و اجرای پروژه های عمرانی تجربه و تخصص اندوخته اند و پشتوانه علمی ، پژوهشی در زمینه معماری و همچنین تجربه ارائه مشاوره ، طراحی و اجرای بیش از ۵۰ پروژه ساختمانی از پروژه های مسکونی تا هتل، ساختمانهای مسکونی لوکس و تجاری را در اختیار داشته.

گروه مهندسی و بازرگانی ساو در سال 1392 با محوریت فروش و تامین متریال ساختمانی کار خور را شروع کرد که بعد از گذشت 5 سال سرانجام هلدینگ ساوکو درسال 1397 به عنوان اولین و معتبرترین مرجع اینترنتی ساختمان در سازمان اداره مالکیت کشور باهدف خدمت رسانی به سازندگان و معرفی تولیدکنندگان و تامین کنندگان به سازندگان به ثبت رسید.
هلدینگ ساو کو امید وار است با فعالیت های خود، مثمر ثمر واقع شده و در مسیر سفر به رویا ها و عینیت بخشیدن به آن میزبان شما باشد.

باور این مجموعه در طراحی و اجرا و همچنین تامین متریال پروژه های عمرانی برآن است که انجام پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفیت اتفاق بیوفتد.
نتیجه چنین گاهی کاهش هزینه متعارف سرمایه گذاران و جلب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر آنها خواهد بود.

با تگاه به ماموریت تعریف شده و حوزه فعالیت ها ، معاونت های تخصصی به شرح زیر سازمان یافته است:

معاونت طرح و برنامه

این مجموعه افتخار دارد برای اولین بار درکشور سیستم آنلاین و هوشمندی را معرفی کندکه بتواند از راهی مطمئن و درکوتاه ترین زمان پل ارتباطی بین سازندگان و تولید کنندگان و تامین کنندگان و دست اندرکاران ساختمان سازی کل کشور ایجاد کند که هرگونه دغدغه ونگرانی سازندگان در طول اجرا یک پروژه ساختمانی هرچند کوچک را کاهش و ازبین ببرد.

این شرکت با بهره گیری از تجارب عملی و سیستم های نوین مدیریتی و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب توانسته است پروژه های متعددی را با موفقیت به اتمام برساند.

افتخار داریم همکاری با مجموع شرکتهای پاریز شرق ( برج تجاری و اداری آرمیتاژ ) ، شرکت ساب نیرو (پروژه مشهد مال ) ، هتل امپراطور، شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا ( بیمارستان امام حسین مشهد) ، شهرداری ، مساجد و موسسه های خیریه ، برج مسکونی رونیا ، لیلیوم ، هتل روتانا ، دانشگاه های فردوسی مشهد و پیام نور ، برج های تجاری و مسکونی پروژه منطقه 22 تهران ( شهرک مروارید ) پروژه های انبوه سازی آیت الله کاشانی ، برج مسکونی نیاوران ، برج تجاری شیخ بهایی و … در کارنامه این مجموعه می باشد.

این مجموعه افتخار دارد برای اولین بار در کشور سیستم آنلاین و هوشمندی را معرفی کند که بتواند از راهی مطمئن و در کوتاهترین زمان از طریق موبایل خود ، محصول مورد نظر را انتخاب و سفارش دهید. این راه جدید به شما کمک میکند تا محصول سفارش داده شده خود را کنترل و پس از تحویل کالا مارا مورد ارزیابی و نقد قرار دهید.